Středa 13. 3. 2019

Firma JUKKA bude prodávat v úterý 19.března 2019  v čase 13.45 - 14.15 hodin před Obecním úřadem v Dražůvkách následující stromky k jarní výsadbě:Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné. 

Kamenická firma Gal bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Nabízí: nové pomníkové sestavy, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a jiné úpravy hrobů. Dnes sleva až 30 %. Pro využití této nabídky, je nutné si sjednat čas schůzky s tímto kameníkem na telefonním čísle: 777-888-332

Obec Želetice přijme do pracovního poměru pracovníka (muže) na úklid a údržbu obce. Podmínkou je řidičský průkaz skupiny „B“ a samostatnost. Zájemci se mohou hlásit na obecním úřadě nebo na telefonu 724 168 695.

Dětské zdravotní středisko v Archlebově doktor Berka oznamuje, že v úterý 19. března z provozních důvodů neordinuje. Ordinovat bude pouze v Dambořicích od 8 do 12 hod.