Úterý 4. 9. 2018

  1. Mateřská škola Dražůvky oznamuje rodičům, že v úterý 4. září v 15:30 proběhne v budově školy informační schůzka.
  2. Drůbežárna Prace bude ve středu 5 září v 8:30 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krůty, brojlerová kuřata, káčata, jateční kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky, dále bude vykupovat králičí kůže, cena 10 Kč/ks.
  3. Dětské zdravotní středisko v Archlebově doktor Berka oznamuje, že z důvodu čerpání dovolené dochází v období od 6. do 14. září ke změně ordinační doby. Tato změna je vyvěšena v obchodě, na úřední desce a na webových stránkách obce.
  4. Mažoretky Angels Ždánice pořádají nábor pro děvčata ve věku od 3 do 14 let, které rády tancují. Nábor mažoretek se bude konat ve dnech 7. a 21. září od 16:00 do 17:15 v gymnastickém sále MZŠ ve Ždánicích. Přijďte si vyzkoušet práci s hůlkou a pompony. Na všechny nové zájemkyně se těší trenérky mažoretek.
  5. Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 5. září v 18 hod. bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá.
  6. Jazyková škola Kyjov zahájila zápis do podzimního semestru jazykových kurzů angličtiny, němčiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny a španělštiny. Přihlásit se můžete na internetových stránkách jazykovka-kyjov.cz, na telefonu 603 281 237 nebo osobně v učebně na Kulturním domě v Kyjově ve 2. patře. Těšíme se na vás a děkujeme za pozornost.
  7. Zdravotní středisko ve Ždánicích doktorka Okáčová oznamuje, že v pátek 7. září neordinuje. Nutné případy ošetří doktor Canov ve své ordinaci. 
  8. Sady Nechvalín oznamují, že zahájily prodej jablek. Prodejní doba je po – pá od 8 do 17 hod. a v sobotu od 7 do 13 hod. Cena za jablka se pohybuje od 8 do 24,--. Dále prodává hrušky cena od 9 do 24,--