Čtvrtek 2. 3. 2017

  1. Firma KOMISTAVO s.r.o., Podivínská 1236, Velké Bílovice provádí čištění a prohlídky spalinových cest a komínů. Dle vyhlášky č. 34/2016 Sbírky zákonů jsou tyto prohlídky povinné min.1x za rok. Dále provádí revizní zprávy pro kolaudace a výměně spotřebičů. Všechny tyto akce provádí vyučení a certifikovaní kominíci. Potřebné informace a objednávky na tel: 773 064 417, email: prodejna [at] komistavo.cz; www.komistavo.cz
  2. Pojízdná prodejna společnosti ZERA, Ratíškovice bude v úterý 7. března ve 12 hod. prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata. Produkty jsou nabízeny v různých velikostech baleních a za výhodné ceny. Dále nabízíme pšenici ozimou, ječmen ozimý, oves, slunečnici, kukuřici a to předem na objednávku. Více informací a objednávky na telefonu: 727 982 766.
  3. Drůbežárna Prace bude ve středu 8. března v 8:30 hod. prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže, cena 5,- za kus.
  4. Česká pošta Depo Hodonín oznamuje odběratelům ranních novin, že noviny budou doručovat doručovatelky při pochůzce. Depo Hodonín se tímto omlouvá. Dále Depo Hodonín oznamuje, že přijme doručovatele novin. Jedná se o motorizované doručování, čistá mzda činí 4 400,--.