Čtvrtek 16. 3. 2017

  1. Firma JUKKA bude v pondělí 20. března v době od 13.45 do 14.15 hodin prodávat následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.  
  2. Ve dnech 17.; 24. a. 28. 3. bude firma Deratex provádět velkoplošnou deratizaci obce. Firma provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobný výskyt hlodavců i v okolí obytných domů a hospodářských staveních, prosíme občany o spolupráci, při vyhledávání pobytu hlodavců. Pokud to situace vyžaduje, obraťte se přímo na pracovníky jmenované firmy, anebo nahlaste své požadavky v kanceláři OÚ, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.
  3. Obecní úřad oznamuje občanům, že za budovou OÚ je k odebrání kompost do zahrádek. Dále OÚ oznamuje, že v sobotu 25. března bude u budovy OÚ přistaven kontejner na velkoobjemový odpad. Přinést můžete staré hadry, boty, matrace, nábytek, koberce a další.
  4. Drůbežárna Prace bude v úterý 21. března v 8:30 hod. prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže, cena 5,- za kus.