Pondělí 6. 6. 2016

  1. Firma E.ON oznamuje, že z důvodu plánovaných prací bude ve středu 8. června v době od 7.30 do 13.30 v celé obci přerušena dodávka elektrické energie.
  2. Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek  9. června   v 8:30 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny, krůty, jateční kachny, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže cena 5 Kč/ks.
  3. Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 8. června v 18 hodin bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá.
  4. Pojízdná prodejna společnosti ZERA, Ratíškovice oznamuje, že v úterý  7. června ve 12:20 bude prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata. Produkty jsou nabízeny v různých velikostech baleních a za výhodné ceny.  
  5. Vodovody a kanalizace Hodonín oznamují, že v úterý 7. a ve středu 8. června se budou provádět odečty vodoměrů. Žádáme občany, aby v případě nepřítomnosti zapsali stav vodoměru a dali na viditelné místo.
  6. Obecní úřad zve všechny děti a rodiče na dětský den, který se koná v sobotu 11. června ve 14. hod. na hřišti. Těšit se můžete na ukázku výcviku služebních psů, představení brněnských leteckých modelářů, střílení ze vzduchovky, házení šipek, natahování limonády plastovým koštýřem, trampolínu a další hry a soutěže. Odměna nikoho nemine. Na závěr proběhne tradiční fotbalová bitva. Občerstvení je zajištěno, všichni jste srdečně zváni.
  7. Obecní úřad oznamuje, že v úterý 7. června bude obecní úřad uzavřen z důvodu školení.