Pondělí 2. 5. 2016

  1. Jednota COOP Želetice přijme prodavačku na zkrácený úvazek. Informace na tel. 518 622 727.
  2. Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 4. května v 17 hodin bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá.
  3. Dětské zdravotní středisko v Archlebově doktor Berka oznamuje, že ve čtvrtek 5. května bude ordinovat od 7:30 do 10 hod. jen pro nutné a pozvané případy, kojenecká poradna a preventivní prohlídky nebudou prováděny.
  4. V měsíci květnu proběhne v naší obci pravidelná kontrola spalinových cest a čištění komínů. Zájemci o provedení kontroly, vyčištění a vydání kontrolní revizní zprávy na komín se prosím objednejte na telefonním čísle: 608 822 248
  5. NAREX Ždánice, přijme do nepřetržitého provozu operátora CNC. Nabízí dobré mzdové podmínky podle dosažených výsledků, dlouhodobé uplatnění ve specializované profesi, zázemí prosperující společnosti a balíček firemních benefitů. Zájemci přihlaste se osobně nebo na telefonním čísle 518 607 109.
  6. Obecní úřad oznamuje občanům, že ve středu 4. května bude obecní úřad uzavřen.
  7. Veterinární lékař doktor Zámečník oznamuje, že ve středu 4. května bude očkovat králíky. Zájemci o očkování ať se přihlásí v kanceláři obecního úřadu.
  8. Pepíčkovo řeznictví a uzenářství bude v pátek 6. května v 10:15 prodávat kvalitní české maso a domácí uzeniny. Prodejce se zdrží dle zájmu občanů.
  9. Drůbežárna Prace bude v sobotu 7. května v 8:30 hod.  prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, husokačeny, krůty, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže, cena 5 Kč/ks.
  10. Základní a mateřská škola Archlebov si Vás dovolují pozvat na Den matek, který se koná v neděli 8. května ve 13:30 v tělocvičně základní školy. V programu vystoupí žáci mateřské a základní školy, národopisný soubor Archlebjánek a mažoretky Dejna.