Pondělí 14. 3. 2016

  1. Pojízdná prodejna společnosti ZERA, a. s. Ratíškovice oznamuje, že v úterý  15. března ve 12:20 bude prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata. Produkty jsou nabízeny v různých velikostech baleních a za výhodné ceny.   
  2. Zdravotní středisko ve Ždánicích doktorka Okáčová, oznamuje, že od čtvrtku 17. do čtvrtku 24. března neordinuje. Nutné případy ošetří doktor Canov ve své ordinaci. Sestra bude v ordinaci přítomna.
  3. Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 16. března v 16 hodin bude velikonoční svatá zpověď a v 17 hodin bude sloužena mše svatá.
  4. Obecní úřad oznamuje občanům, kteří se přihlásili na přátelské posezení na Bukovanském mlýně, že odjezd autobusu je v pátek 18. března v 15 hodin za zastávky ČSAD.
  5. Ve dnech 18. a 22. března bude firma Deratex provádět velkoplošnou deratizace obce. Firma provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. V případě potřeby se obraťte přímo na pracovníky jmenované firmy, nebo nahlaste své požadavky na obecním úřadě, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.
  6. Drůbežárna Prace bude v  pátek 18. března v 8:30 hod. prodávat: kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupovat králičí kůže - cena 5 Kč/ks.
  7. Obecní úřad oznamuje občanům, že ve čtvrtek 17. března bude obecní úřad uzavřen z důvodu školení.