Pátek 11. 3. 2016

  1. Firma JUKKA bude v pondělí 14. března v době od 11.15 do 11.45 hodin prodávat následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod a jiné.
  2. Vodovody a kanalizace Hodonín upozorňují své zákazníky, kteří hradí zálohy za vodné a stočné prostřednictvím SIPO, že z technických důvodů vypadla platba zálohy za měsíc březen. V dalších měsících bude platba záloh opět obnovena. Všem zákazníkům se Vodovody a kanalizace omlouvají za případné komplikace.
  3. Kamenictví DaG bude v sobotu 12. března od 13.00 do 13.30 hod. na místním hřbitově přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Firma nabízí nové náhrobky z kvalitních materiálů, kompletní renovace starých pomníků, čistění, broušení a impregnaci kamene, sekání, zlacení, stříbření a obnovu nápisů a veškeré kamenické práce dle vašeho přání. Dále provádí prodej náhrobních doplňků: lampy, vázy, křížky, drtě aj.
  4. Pojízdná prodejna společnosti ZERA, a. s. Ratíškovice oznamuje, že v úterý  15. března ve 12:20 bude prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata. Produkty jsou nabízeny v různých velikostech baleních a za výhodné ceny.   
  5. Zdravotní středisko ve Ždánicích doktorka Okáčová, oznamuje, že od čtvrtku 17. do čtvrtku 24. března neordinuje. Nutné případy ošetří doktor Canov ve své ordinaci. Sestra bude v ordinaci přítomna.
  6. Ve dnech 18. a 22. března bude firma Deratex provádět velkoplošnou deratizace obce. Firma provede ošetření kanalizační sítě, veřejných ploch a vybraných objektů. V případě potřeby se obraťte přímo na pracovníky jmenované firmy, nebo nahlaste své požadavky na obecním úřadě, aby bylo zabezpečeno komplexní ošetření obce.