Soutěž o nové dětské hřiště

Milí Kyjovjáci a přespolní,

pomozte zvítězit Kyjovu v soutěži o nové dětské hřiště! Stačí hlasovat pro Kyjov - jedná se o minutu Vašeho času denně :-) (soutěž končí 28.2.2018)

Hlasujte každý den zde:
• na webových stránkách: https://www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/hlasovani/jihomoravsky-kraj/ (zde můžete, ale nemusíte, odpovědět na soutěžní otázku a vyhrát další ceny  - malá nápověda: Cheb, 21.9.2014)
• prostřednictvím facebookové aplikace – zde však nezapomeňte, že podmínkou soutěže je dát kromě svého hlasu také i „like“ stránce Lídl a stát se tak jejich fanoušky zde: https://www.facebook.com/lidlcesko/app/1555116631371855

Při využití těchto dvou možností hlasování můžete tedy každý poslat  dva své hlasy za jeden den – jeden přes webovky a druhý hlas přes fb.
POZOR! Pro úplnost hlasování je potřeba žádost potvrdit ještě na Vašem mailu!

Na webových stránkách Města Kyjova jsme vytvořili aktualitu s odkazem na hlasování k této souteži především pro Ty, kteří nevlastní facebookový profil.
Zde: http://www.mestokyjov.cz/kyjov%2Dusiluje%2Do%2Dnbsp%2Drakosnickovo%2Ddetske%2Dhriste/d-32501

Tak pojďme do toho, hlasujme, přeposílejme a sdílejme...nevím jak Vy, ale já už dnes dala oba dva své hlasy Obrázek byl odebrán odesílatelem.

S pozdravem

 

Mgr. Lucie Tomanová

Informační centrum Kyjov