Úterý 27. 3. 2018

  1. Dětské zdravotní středisko v Archlebově, doktor Berka, oznamuje, že ve čtvrtek 29. března bude ordinovat od 8:30 do 10:30 jen pro nutné a pozvané případy, preventivní prohlídky a kojenecká poradna nebudou prováděny.
  2. Obecní úřad oznamuje občanům, že ve čtvrtek 29. března bude obecní úřad uzavřen z důvodu dovolené
  3. Drůbežárna Prace bude ve středu 28. března v 8:30 hod. prodávat: kuřice a kohouty různých barev, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže – cena 10-15 Kč/ks.
  4. Farní úřad oznamuje občanům, že v pondělí velikonoční, 2. dubna v 10 hod. bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá. 
  5. Obecní úřad oznamuje občanům, že po obci a u cyklostezky byly umístění zásobníky s igelitovými sáčky na psí exkrementy. Žádáme proto majitele psů, aby tyto sáčky používali a po svých miláčcích uklízeli. Děkujeme za pochopení.
  6. Pojízdná prodejna společnosti ZERA, Ratíškovice bude v úterý 3. dubna ve 12 hod. prodávat krmné směsi pro hospodářská zvířata. Produkty jsou nabízeny v různých velikostech baleních a za výhodné ceny. Více informací a objednávky na telefonu: 727 982 766
  7. Jízdní kola CYKLOCENTRUM naproti Skleňáku Vám nabízí jarní akci na servis kol. Opravy provádíme do 3 dnů. Dále nabízí velký výběr kol, elektrokol, koloběžek a doplňků. Rozvoz kol zdarma. Neváhejte a přijďte nás navštívit v Kyjově na ulici Jungmannova, naproti Skleňáku.