Středa 3. 1. 2018

  1. Oblastní charita Hodonín oznamuje, že v neděli 7. ledna od 13 hodin proběhne v naší obci tříkrálová sbírka. Vaše domovy navštíví tříkráloví koledníci, kteří budou do zapečetěné pokladničky vybírat finanční příspěvky, které budou použity na pomoc lidem v nouzi.
  2.  Na Silvestra se ztratily ve Ždánicích dvě fenky černého knírače středního vzrůstu. Jedna má zelený obojek se známkou a telefonním číslem. Jsou klidné povahy, přátelské. Za nalezení nabízí majitelé finanční odměnu 5 tisíc korun. Kontakt na majitele 721 251 921
  3.  Paní Romana Hroudná oznamuje, že v úterý 9. ledna v době od 9 do 11 hod. bude v budově obecního úřadu provádět kadeřnické, holičské a manikurní služby.
  4.  Obecní úřad oznamuje občanům, že známky na popelnice jsou platné do konce ledna. Poslední vývoz na starou známku proběhne ve středu 31. ledna. Další vývoz, již na novou známku, bude ve středu 14. února. Prodej nových známek bude zahájen v pátek 2. února. Cena je 400,-- za osobu na rok. Zároveň se bude vybírat i poplatek za psa.