Úterý 31. 10. 2017

  1. Obecní úřad oznamuje občanům, že z důvodu opravy autobusové točny, budou v době od 1. do 31. listopadu přesunuty zastávky autobusů takto:                                                                                                                                             projíždějící linky číslo 106 budou mít zastávku pro směr Želetice u č. p. 93 p. Synek a směr Archlebov u č. p. 121 p. Singer                                                                                                                                                                              otáčející se linky, to je č. 655 a 660 budou mít zastávku u vjezdu do areálu firmy ZEMAGRO, kde se autobusy budou po dobu opravy otáčet.                                                                                                                                                   Seznam autobusových linek otáčejících se v areálu ZEMAGRA je vyvěšen na úřední desce OÚ, v obchodě a na webových stránkách obce.
  2. Vinařství SPIELBERG hledá na částečný pracovní poměr (cca 70-80 pracovních dní v roce) pracovníka na obsluhu etiketovacího stroje a manipulanta ve skladu v provozovně Janův Dvůr. Předpokladem je dobrá technická zdatnost, zodpovědnost a dobrý zdravotní stav. Pracovní poměr formou dohody a provedení práce, mzda 100 Kč na hodinu čistého. Stručný životopis zašlete na obchod [at] spielberg.cz. Případné telefonické dotazy pak u Ing. Chromé tel. 774 288 100.
  3. Obecní úřad pořádá v pondělí 20. listopadu zájezd na divadelní představení do Mahenova divadla v Brně na komedii Apartmá v hotelu Plaza. Představení začíná v 19,00 hod.. Čas odjezdu z Dražůvek bude ještě upřesněn. Cena vstupenky je 204,- Kč a pro důchodce 143,- Kč. Přihlásit se a zaplatit vstupné můžete v kanceláři obecního úřadu.
  4. Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 1. listopadu a ve čtvrtek 2. listopadu v 17 hod. bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá. V neděli 5. listopadu ve 14:30 bude dušičková pobožnost na hřbitově.