Středa 20. 9. 2017

Firma BMB, spol. s r. o., Ždánice přijme dělníky a dělnice do výroby nábytku do jednosměnného provozu. Nabízí práci na hlavní pracovní poměr i na zaučení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 775 701 573, na email bmb [at] bmb.cz , nebo osobně na adrese Nádražní 524, Ždánice.

Farní úřad oznamuje občanům, že ve středu 20. září v 18 hod. bude ve hřbitovní kapli sloužena mše svatá

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 21. září v 8:30 hod. prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, káčata, housata, husokačeny, brojlerová kuřata, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Dále bude vykupovat králičí kůže, cena 5,- za kus.

Dětský soubor Šohajíček zve všechny děti a mládež, kteří mají zájem o folklór a divadlo, na seznamovací schůzku, která se koná ve čtvrtek 21. září v 17 hodin v Násedlovicích č. p. 37 – bývalá administrativní budova Zemasu, zadní vchod do budovy, 1. patro. Těší se na Vás Jana a Marek.

Chasa z Dražůvek Vás všechny zve na svatováclavské hody, které se konají ve dnech 22. až 24. září s tímto programem:

  • v pátek 22. září v 17:30 stavění máje a ochutnávka vín s cimbálovou muzikou DUR z Hodonína, chasa tímto také prosí muže o pomoc při stavění máje
  • v sobotu 23. září ve 14 hodin povolení hodů před obecním úřadem, průvod krojovaných po dědině a zvaní na hody a od 20 hodin taneční zábava, k tanci a poslechu hraje dechová hudba Vacenovjáci
  • v neděli 24. září v 10:30 hodová mše svatá 

    Anna Kontárová Zahradnictví u Holešinských na ulici Příční 563 Ždánice oznamuje, že zahájila prodej řezaných květin. V nabídce jsou i macešky, chrysanthemy a další podzimní květiny a dekorace. Více informací osobně, nebo na telefonu 737 836 287.

    Zdravotní středisko ve Ždánicích, doktorka Okáčová, oznamuje, že ve čtvrtek 21. září neordinuje. Nutné případy ošetří doktor Canov ve své ordinaci. Sestra bude v ordinaci přítomna.